• Obchody Święta Niepodległości w SP Krzywin

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w SP Krzywin rozpoczęły się punktualnie o godzinie 11:11 od wspólnego śpiewania Hymnu Polski przy maszcie. W poczcie flagowym wystąpiły uczennice: Gabrysia Kowalska, Patrycja Ryż, Alicja Gralak, Kinga Ciężka i Maja Ciężka. Podczas śpiewania hymnu oprócz wszystkich uczniów, przedszkolaków, nauczycieli i pracowników szkoły udział wzięły władze gminy oraz mieszkańcy Krzywina.

Mistrzem ceremonii był Ks. Proboszcz Marek Gadomski.

Operatorami kamer byli Sebastian Magdziak i Mieszko Kauwa. Autorką zdjęć Lena Kopacz.

#szkoladohymnu

Poznaliśmy kolejną wersję tańca z biało-czerwonymi flagami w brawurowym wykonaniu podopiecznych Pani Joli Chałupczyńskiej z koła tanecznego, za co zostali nagrodzeni

zasłużoną owacją.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Wieczornicy z okazji Święta Niepodległości, która odbyła się na sali gimnastycznej przy SP Krzywin z udziałem naszych uczniów i nauczycieli przy współpracy z KGW Szafir w Krzywinie, Sołtysem i Radą Sołecką, OSP i MDP w Krzywinie.

W zaszczytną rolę konferansjerek wcieliły się Lena Smolak i Kinga Ciężka z klasy VII.

Pani Magdalena Klisowska wystąpiła z pioenką  „Ojczyzno ma” w towarzystwie chórku: Ala, Maja i Kinga.

Reżyserką i scenarzystką niepodległościowej akademii była Pani Anna Wojsznarowicz przy współpracy ze swoją klasą VII. Swoją pomoc zaoferowali niemal wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Taka zbiorowa praca musiała przynieść efekt. Ogromne brawa!!!!

Więcej pod linkiem: