• ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

•  Dnia 23 września 2015 roku w pierwszy dzień astronomicznej jesieni opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z członkami SU zorganizowali  Święto Pieczonego Ziemniaka.

• SPRZĄTANIE ŚWIATA

• 18 września 2015r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji ,,SPRZĄTANIE ŚWIATA".

Nie jest nam obojętny los i wygląd naszej przestrzeni i dlatego kolejny już raz uczniowie naszej szkoły od klasy I do VI wraz z wychowawcami przeszli się ulicami naszej miejscowości, aby poz bierać i pos[przątać to, co nie powinno sę znaleźć na drogach i poboczach.

Hasło tegorocznej akcji to: ,,WYPRAWA - POPRAWA". Uczniowie z dużym zaangażowaniem włączyli sie do akcji, pozbierali sporo śmieci i w ten sposób poprawili wygląd okolicy szkoły.

• ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO

•   1. września 2015r. po dwóch miesiącach wakacji rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 9.30 odbyła się Msza Święta, a po niej w sali gimnastycznej uroczysta inauguracja roku szkolnego, w której  uczestniczyli uczniowie, rodzice, dyrektor szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście: wójt gminy Widuchowa – p. Anna Kusy-Kłos, sekretarz gminy Widuchowa – p. Andrzej Stachura oraz  proboszcz naszej parafii - ks. Jan Karwath.